telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0

Sklenená nádoba s ventilom 5L

  • 19,50€

  • Bez DPH: 16,25€

Potešila by vás naša sklenená nádoba s objemom päť litrov. Je vyrobená z priehľadného skla, ktoré dokonale vynikne v spojení s farebným obsahom. Ak chcete mať svoje nápoje ešte viac výrazné, môžete do nich pridať ovocie, bylinky alebo ľadové kocky, ktoré skvele doplnia vzhľad a chuť nápojov.

Nádoba je vybavená širokým hrdlom, ktoré umožňuje jednoduché vkladanie pevného obsahu a pohodlné nalejanie tekutín. Môžete do nej vložiť ľad, kúsky ovocia, zeleniny, rôzne bylinky alebo čokoľvek iné podľa vášho vkusu.

Sada obsahuje stabilný kovový stojan a ventil vo farebnom odtieni medi, čo dodáva nádobe elegantný vzhľad. Drevené držiaky umožňujú ľahkú manipuláciu a pohodlné prenášanie nádoby.

Táto sklenená nádoba je ideálna na letné dni, keď si chcete vychutnať osviežujúce a chladené nápoje. Je vhodná na terasy, záhrady, pikniky alebo rodinné stretnutia.

Nádoba je jednoduchá na údržbu a čistenie. Vzhľadom na široké hrdlo je vnútro nádoby dobre prístupné, čo uľahčuje čistenie a odstraňovanie zvyškov pevného obsahu.

Pozor však, táto nádoba nie je určená na horúce nápoje, pretože existuje riziko puknutia skla pri vystavení vysokým teplotám. Odporúčame ju používať pre chladené a studené nápoje, aby ste si užívali jej všestranné využitie bez obáv.

Táto päťlitrová sklenená nádoba je skvelou voľbou pre prípravu a servírovanie osviežujúcich nápojov, a to nielen v letnom období. Vytvorte si svoje vlastné zmesi a užívajte si chladivé nápoje v štýlovom prevedení tejto nádoby.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: sklenené nádoby, kuchynské doplnky, kuchynské potreby, letné osvieženie, sklenené nádoby s ventilom