telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Kuchynská utierka bavlnená 42x67 cm

Kuchynská utierka bavlnená 42x67 cm

  • 1,15€

  • Bez DPH: 0,96€

Dostupné možnosti

Tieto bavlnené kuchynské utierky sú vynikajúcim prírastkom do vašej kuchyne. Ich kárový dekor pridáva štýlový prímes do vášho interiéru, zatiaľ čo ich bezchĺpkový výkon zabezpečuje, že povrchy, na ktoré ich použijete, budú dokonale čisté.

S rozmormi 42x67 cm, tieto utierky sú dostatočne veľké na rôzne úlohy - od utierania riadu po čistenie kuchynských povrchov. Ich bavlnená kvalita zabezpečuje, že nezanechávajú chĺpky na skle ani iných citlivých povrchoch, čím poskytujú bezchybný a spoľahlivý výkon.

Okrem svojho praktického výkonu, tieto utierky prinášajú aj estetickú hodnotu do vašej kuchyne. Ich kárový dekor je nadčasový a zapadne do rôznych dizajnov. Sú ľahko udržiavateľné, môžete ich prať v práčke a používať znovu a znovu.

Nezáleží na tom, či ich používate na utieranie riadu, čistenie kuchynských povrchov alebo iné domáce úlohy, tieto bavlnené kuchynské utierky sú skvelým pomocníkom, ktorý vám uľahčí udržiavanie čistoty a pridá štýlový dotyk do vášho domova. Objednajte si ich ešte dnes a vychutnajte si ich výnimočný výkon a krásny dizajn.

Ďalšie informácie
vyberte si #fialová#oranžová#modrá#zelená#červená

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: kuchynské utierky, upratovacie pomôcky, kuchynské doplnky, utierky mikrovlákno