telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevené výrezy - veľkonočné vtáčiky a vajíčka 12 ks 5x4 cm

Drevené výrezy - veľkonočné vtáčiky a vajíčka 12 ks 5x4 cm

  • 2,15€

  • Bez DPH: 1,79€

Táto sada drevených výrezov veľkonočných vtáčikov a vajíčok je ideálnou voľbou pre vašu veľkonočnú výzdobu. Sada obsahuje šesť drevených vtáčikov a šesť vajíčok, pričom každý kus je vybavený samolepiacim krúžkom na zadnej strane, čo zjednodušuje ich upevnenie.

Vtáčiky sú vyrobené z bieleného dreva a vajíčka sú vyrobené z korku, čo vytvára peknú dvojfarebnú kombináciu. Táto kombinácia farieb je veľmi univerzálna a hodí sa do rôznych farebných schém vašich veľkonočných dekorácií. Vtáčiky majú jemné detaily, ktoré ich oživujú, a textúra korku na vajíčkach dodáva príjemné ozvláštnenie celej výzdobe.

Tieto drevené výrezy vtáčikov a vajíčok môžete použiť na rôzne spôsoby. Môžete ich prilepiť na veľkonočné venčeky, ozdobiť nimi stôl či iné plochy, alebo ich umiestniť ako súčasť vašich veľkonočných aranžmánov. Vytvorte si jedinečnú veľkonočnú atmosféru s týmito krásnymi a rozkošnými výrezmi vtáčikov a vajíčok.

Buďte kreatívni a vytvorte si vlastné veľkonočné dekorácie s touto sadou. Je to skvelý spôsob, ako pridať do vašej výzdoby živost a veselú náladu.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: veľkonočné dekorácie, vtáčiky