telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevené výrezy - veľkonočné kačičky 10x7 cm 8 ks

Drevené výrezy - veľkonočné kačičky 10x7 cm 8 ks

  • 3,50€

  • Bez DPH: 2,92€

Tento balíček obsahuje osem drevených výrezov veľkonočných kačičiek s rozmerom 10x7 cm. Výrezy sú v bielej farbe a zobrazujú dve kačičky, ktoré sa držia za ruky pod spoločným dáždnikom, ktorý sa nad nimi rozprestiera.

Tieto drevené výrezy s veľkonočnými kačičkami sú jemné a vkusné dekorácie, ktoré môžu oživiť váš domov počas veľkonočných sviatkov. Ich detailné vyrezávanie dodáva kačičkám realistický vzhľad a pridáva do vašej výzdoby šarm a eleganciu.

Môžete tieto drevené výrezy použiť na rôzne spôsoby. Môžete ich zavesiť na veľkonočné dekorácie, pridať ich do veľkonočných venčekov, aranžmánov s kvetmi alebo ich jednoducho umiestniť na poličky, stoly alebo iné povrchy ako samostatné dekoratívne prvky.

Ich biele prevedenie je výrazné a prispieva k pocitu čistoty a jasnosti. V kombinácii s motívom kačičiek držiacich sa dáždnika evokujú pocit radosti, ochrany a spolupatričnosti. Tieto výrezy môžu byť krásnym doplnkom vašich veľkonočných dekorácií a pridať k nim osobitý dotyk.

S balením obsahujúcim osem drevených výrezov veľkonočných kačičiek máte dostatok materiálu na vytvorenie vlastných kompozícií a dekorácií. Môžete ich rozložiť po celej domácnosti, zavesiť na vetvičky alebo ich rozmiestniť podľa vašej fantázie a predstáv.

Tieto drevené výrezy veľkonočných kačičiek s dáždnikom sú vkusnou a pôvabnou voľbou pre vašu veľkonočnú výzdobu. Ich jednoduchý, ale efektný dizajn môže pridať špeciálnu atmosféru a vytvoriť pohodovú a radostnú náladu počas veľkonočných sviatkov.

 

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: drevené veľkonočné dekorácie, kačičky