telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevené výrezy - veľkonočné vajíčka biele 3 cm 40 ks

Drevené výrezy - veľkonočné vajíčka biele 3 cm 40 ks

  • 3,30€

  • Bez DPH: 2,75€

Sada štyridsiatich drevených veľkonočných vajíčok v bielom prevedení s rozmerom 3 cm je skvelým doplnkom pre vaše veľkonočné dekorácie. Tieto vajíčka sú vyrobené z dreva a majú na sebe vyrezávané vzory, ktoré im dodávajú šarm a jedinečnosť.

Univerzálne použitie týchto drevených vajíčok vám umožňuje vytvárať rôzne veľkonočné kompozície podľa vášho vkusu a predstáv. Môžete ich pridať na veľkonočné venčeky, kvetinové aranžmány, vytvoriť z nich vývesky, vianočné stromčeky alebo čokoľvek iné, čo vás napadne. Vaša fantázia a kreativita nemajú žiadne obmedzenia.

Tieto drevené veľkonočné vajíčka sú elegantné a trvanlivé. Ich biela farba je výrazná a prispieva k atmosfére čistoty a jemnosti. Môžete ich kombinovať s inými farbami a materiálmi, vytvárať kontrasty alebo harmonické zladenie, a tak vytvoriť unikátne veľkonočné dekorácie, ktoré oživia váš priestor.

Sada obsahujúca štyridsať drevených vajíčok je dostatočne veľká, aby ste mali dostatok materiálu na vaše kreatívne projekty. Môžete ich rozložiť po celej domácnosti, zavesiť ich na vetvičky, vytvoriť vianočné vence alebo ich jednoducho rozmiestniť ako súčasť vašej veľkonočnej výzdoby.

Tieto drevené vajíčka s vyrezávanými vzormi sú vynikajúcim spôsobom, ako pridať osobitý dotyk do vašich veľkonočných dekorácií a prezentovať vašu kreativitu a radostnú atmosféru tohto sviatku.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: drevené výrezy, veľkonočné vajíčka