telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevené výrezy - veľkonočný zajac 20 ks 5 cm

Drevené výrezy - veľkonočný zajac 20 ks 5 cm

  • 2,85€

  • Bez DPH: 2,38€

Táto sada drevených výrezov veľkonočných zajacov je ideálna pre vašu veľkonočnú výzdobu. Balenie obsahuje dvadsať drevených zajačikov vyrezaných vo veľkosti 5 cm. Zajačikovia sú vyrobení z prírodnej hnedej farby, čo im dodáva prírodný a autentický vzhľad.

Tieto drevené výrezy zajačikov sú vhodné na ďalšie dekorovanie. Vzhľadom k tomu, že sú vyrobené z ľahkého dreva, môžete ich jednoducho upevniť podľa vašich predstáv a potrieb. Môžete ich prilepiť na rôzne povrchy, zavesiť ich na vetvičky, umiestniť ich do venčekov alebo ich použiť ako súčasť iných veľkonočných dekorácií.

Tieto drevené výrezy zajačikov boli vyrezané pomocou laserového lúča, čo im dodáva originálny vzhľad. Laserové rezanie spôsobuje, že miesta, kde sa lúč dotýka dreva, stmavnú a získajú tak rôzne odtiene a textúry. Každý kúsok z tejto sady je tak jedinečný a originálny.

Buďte kreatívni a vytvorte si vlastnú veľkonočnú výzdobu s týmito drevenými výrezmi zajačikov. Vďaka ich prírodnému vzhľadu a jedinečnosti budú skvelým doplnkom pre vašu veľkonočnú výzdobu a prinesú do vášho domova príjemnú atmosféru veľkonočných sviatkov.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: drevené veľkonočné dekorácie, zajkovia