telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevené výrezy - veľkonoční zajačikovia 2 ks 9 cm

Drevené výrezy - veľkonoční zajačikovia 2 ks 9 cm

  • 1,85€

  • Bez DPH: 1,54€

Táto sada drevených výrezov veľkonočných zajačikov je skvelou voľbou pre vašu veľkonočnú výzdobu. Sada obsahuje dva drevené zajačiky s prírodnými šnúrkami na zavesenie. Každý zajačik drží v rukách vajíčko, čo pridáva do ich vzhľadu ešte väčšiu veľkonočnú atmosféru.

Tieto drevené zajačiky majú jemné detaily, ako je uviazaná mašlička pod krkom a gombík na telíčku, ktoré ich oživujú a robia ich ešte roztomilejšími. Celá dekorácia je vyrobená z prírodných materiálov, čo dodáva výrobkom prírodný a autentický vzhľad.

Výrezy zajačikov sú vhodné na zavesenie na rôzne miesta vo vašej veľkonočnej výzdobe. Môžete ich zavesiť na vetvičky, na veľkonočný venček, na dvere alebo ich jednoducho umiestniť ako samostatné dekorácie na rôzne plochy. Ich prírodný vzhľad a detaily pridajú do vášho prostredia šarm a pôvab veľkonočnej atmosféry.

Buďte kreatívni a vytvorte si svoju vlastnú veľkonočnú výzdobu s týmito drevenými výrezmi zajačikov. Budú skvelým doplnkom pre vaše veľkonočné oslavy a prinesú do vašej domácnosti radostnú a hravú atmosféru.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: drevené veľkonočné dekorácie, zajkovia