telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Anjelské krídla biele 45x75 cm

Anjelské krídla biele 45x75 cm

  • 12,50€

  • Bez DPH: 10,42€

Tieto biele anjelské krídla sú vyrobené z kombinácie tvrdeného papiera, vtáčieho peria a páperie. Sú široké 75 cm a vysoké 45 cm.

Krídla majú prírodný vzhľad a sú skutočne realistické, pretože sú vyrobené zo skutočného peria a páperia. Ich široká šírka a výška im dodávajú expresívnu a nádhernú vizuálnu prítomnosť.

Krídla sú pohodlné na nosenie a sú vybavené odolnými gumičkami na ich prichytenie. Tento spôsob upevnenia umožňuje krídlam držať sa pevne na mieste, ale sú stále pohodlné na nosenie a neobmedzujú vašu pohyblivosť.

Tieto biele anjelské krídla sú ideálne na použitie pri rôznych príležitostiach, ako sú divadelné predstavenia, kostýmové plesy alebo vianočné oslavy. Ich prírodný a realistický vzhľad pridáva akému-koľvek kostýmu pocit autenticity a elegancie.

Celkovo, tieto anjelské krídla zo skutočného peria a páperia sú krásnym a realistickým doplnkom pre rôzne príležitosti. Ich výroba z prírodných materiálov robí ich jedinečnými a nezameniteľnými, a dodávajú im pocit pôvabu a elegancie.

Ďalšie informácie
Farba #biela

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: krídla, kostým, párty doplnok, divadelné predstavenie, anjel, nadpozemský, biele krídla