0

Blog

Sklenené LED svietniky

Sklenené LED svietniky za vyznačujú svojou bezpečnou prevádzkou, nízkou cenou, efektným dizajnom, univerzálnymi možnosťami využitie či už ako samostatné prvky Vašej výzdoby.


Dobrá súsenosť s ISOKOR

ISOKOR ponúka širokú škálu čistiacich a impregnačných prostriedkov pre rôzne typy povrchov, ako sú dlaždice, drevo, kameň, sklo a mnoho ďalších. Výrobky ISOKOR založené na moderných technológiách a postupoch.


Domáce limonády

Domáce limonády bez alkoholu, s alkoholom, s ovocím, so zeleninou alebo s inými pochutinami, ktorých chuť limituje iba Vaša fantázia a to, čo máte doma k dispozícii. Ich použitie je celorné, ale ako vieme, v lete z nich chutí najlepšie.


Porcelánové bábiky I

Bábiky z porcelánu, porcelánové bábiky - v minulosti to boli hračky určené deťom patriacim do vyššej spoločnosti. Dnes je to inak. Túto peknú dekoráciu si už môže dopriať väčšina s nás. Zvlášť v internetových obchodoch je výber takmer nekonečný. Rovnako je to aj s doplnkami pre ne.


Štipce na prádlo. Právom, alebo neprávom zabudnutá pomôcka pri praní?

Pospomínajte si na svoju mladosť, alebo detsvo, keď sa prádlo sušilo klasicky na čerstvom vzduchu a spomeňte si na jeho vôňu, ktorú nám nedokážu nahradiť rôzne ani rôzne kvalitné pracie prášky, kapsuly do prania.


Trocha z histórie porcelánových bábik.

Moderné porcelánové bábiky, série porcelánových bábik. Vintage bábiky, moderné bábiky, starožitné bábiky. Článok pre milého čitateľa, ktorý hovorí niečo málo o ich histórii, súčasnosti, ale aj o zaujímavých veciach a ľuďoch, ktorých spája láska k porcelánovým bábikám.


Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)