telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Drevené výrezy - veľkonočný zajac 10 ks 7 cm

Drevené výrezy - veľkonočný zajac 10 ks 7 cm

  • 1,85€

  • Bez DPH: 1,54€

Táto sada drevených výrezov veľkonočných zajacov je ideálna pre vašu veľkonočnú výzdobu. Balenie obsahuje desať drevených zajačikov vyrezaných vo veľkosti 7 cm. Každý zajačik je detailne vyrezaný a má vyrezané očká, brucho a uši, čo im dodáva živý a roztomilý vzhľad.

Súčasťou každého zajačika je špagát, s ktorým je možné ho zavesiť ako dekoráciu. Špagát je vyrobený z prírodných materiálov, čo prispieva k celkovému prírodnému a autentickému dojmu tejto výzdoby. Môžete si vybrať miesto na zavesenie zajačikov podľa vlastného uváženia, napríklad na vetvičky, do venčekov, na dvere alebo na iné vhodné miesto vo vašom interiéri.

Tieto drevené výrezy zajačikov sú skvelým spôsobom, ako pridať do vášho domova atmosféru veľkonočných sviatkov. Ich pekný vzhľad a detaily ich robia výborným doplnkom pre vašu veľkonočnú výzdobu a prinesú do vášho domu radostnú a hravú atmosféru veľkonočného obdobia.

Buďte kreatívni a vytvorte si vlastnú veľkonočnú výzdobu s týmito drevenými výrezmi zajačikov. Sú vhodné pre rôzne výtvarné projekty, venčeky, stolovú dekoráciu a mnoho ďalších možností. Nechajte svoju fantáziu voľne plynúť a vytvorte si útulnú a veselú atmosféru veľkonočných sviatkov s týmito peknými drevenými výrezmi zajačikov.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: drevené veľkonočné dekorácie, zajkovia