telefonický kontakt +421 905 303 115
 pestradomacnost@gmail.com 

0
  • Korenička sklenená 11,5x5,5 cm

Korenička sklenená 11,5x5,5 cm

  • 0,75€

  • Bez DPH: 0,63€

Dizajnový a praktický výrobok do Vašej kuchyne. Sklenená dóza na koreniny. Hermetický uzatvárateľná. Udržiava intenzitu, chuť a vôňu korenín.

výška 11,5 cm

hĺbka 5,5 cm

šírka 5,5 cm

Sklenená korenička s rozmermi 11,5x5,5 cm môže byť vhodná na uloženie rôznych druhov korenín. Tu je niekoľko príkladov korenín, ktoré by mohli do nej pasovať:

  1. Klinčeky: Klinčeky sú aromatické korenie, ktoré sa používa v mnohých kuchyniach na dochutenie jedál. Ich malá veľkosť a tvar by mohli dobre zapadnúť do sklenenej koreničky.

  2. Mletá paprika: Mletá paprika je bežné korenie, ktoré sa používa na ochutenie a farbenie rôznych jedál. Môže sa uložiť do koreničky vo forme prášku.

  3. Kari prášok: Kari prášok je zmesou rôznych korenín, ktorá sa používa v indických jedlách. Ak máte kari prášok vo forme prášku, môžete ho umiestniť do sklenenej koreničky.

  4. Mletá škorica: Mletá škorica je ďalšie populárne korenie, ktoré sa používa v mnohých sladkých a slaných receptoch. Môže byť vhodná na uloženie do menšej sklenenej koreničky.

  5. Koriander: Koriander je aromatická bylina s výraznou chuťou. Ak máte mletý koriander, môžete ho umiestniť do sklenenej koreničky.

Toto sú iba niektoré príklady korenín, ktoré by mohli byť vhodné na uloženie do sklenenej koreničky. Výber korenín závisí od vášho osobného vkusu, preferencií a toho, aké koreniny používate najčastejšie vo svojej kuchyni. Nezabudnite na správne označenie korenín, aby ste ich ľahko rozoznali.

 

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie

Súvisiace produkty

Štítky: solničky, koreničky, dochucovadlá, stolovanie